Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...
UUDIS!
Imetav voodi Westfalia Klassik

Imetav voodi Westfalia Klassik

Mudel: Westfalia Klassik
1 590.00€ Maksudeta: 1 590.00€

või

KOHALE TOOMINE: 7-14tööpäeva jooksul.
Kvaliteetne, usaldusväärne, vastupidav, kaasaegne, stiilne, kõrgeimatele hügieenistandarditele vastav ja kergesti hooldatav hooldusvoodi on õige ja praktiline valik, mis tagab voodit kasutava inimese mugavuse, hõlbustab hooldaja igapäevaelu! Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe! Lamava osa mõõtmeid saab valida paljude võimaluste hulgast, mis muudab selle voodi sobivaks erinevate füüsiliste andmete kasutajale!

Voodi maksimaalne koormus on 200 kg. See voodi sobib ainult täiskasvanud patsientidele, kelle kõrgus on vähemalt 146 cm ja kaal vähemalt 40 kg. Voodi lamamispinna kõrgus (36-80 cm), selja ja reie tugede nurgad on elektriliselt reguleeritud. Voodit juhib kaugjuhtimispult, mis võimaldab teil valitud funktsioone blokeerida. Pika juhtme tõttu on pulti mugav kasutada voodi igast küljest. Voodi madalaim asend tagab kasutaja ohutuse ja vähendab kukkumisvigastuste võimalust ning voodi kergesti reguleeritav kõrgus võimaldab õdedel valida seljale kõige ohutuma asendi. Mugav istumisasend voodis hõlbustab hingamist ja vähendab kopsude aspiratsiooni riski söögi ajal.
Voodiraam on valmistatud metallist, värvitud profiilidest. Lamav pind on metallist, mis koosneb neljast osast, madratsi sulgudega, seljatugi on libisev. Tõstekonstruktsioon on ristikujuline. Voodi otsad on valmistatud lamineeritud puitlaastplaadist (valida on mitme stiili ja värvi vahel). Kõik voodi puidust osad on pöögivärvilised. Voodil on neli tugevat ratast läbimõõduga 10 cm koos keskse pidurisüsteemiga, mis tagab stabiilse fikseerimise. Peaplaadil on spetsiaalsed taskud tõstekäepideme sisestamiseks. Voodi komplekt sisaldab: langetatud puidust külgpiirdeid voodi mõlemal küljel ja tõstekäepidet. Kõik voodi pinnad on tunnistatud nahaga kokkupuuteks ohutuks.


Tootel on 24-kuuline garantii

 
 Kaal, kg   115
 Maksimaalne koormus, kg   200
 Välised mõõtmed, I x P cm   208 x 102
 Lamamispinna mõõtmed, I x P cm   200 x 90
 Kõrgus (cm) ja reguleerimismeetod   36-80cm elektriline
Seljatoe nurk ja reguleerimismeetod     0°- 70° elektriline
Jalgade painutamise nurk ja reguleerimismeetod   0°- 35° elektriline
Ratta läbimõõt (mm) ja pidurdusmeetod   100 mm isik  

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

    Halb           Hea