Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Imagem

Prügikasti

TOOTE FILTER
-30%
UUDIS!
RIPOSO MODENA augukarp 3 L
Ainulaadselt disainitud RIPOSO MODENA augukarp 3 L See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on kaetud mati kattega, seega ei jää prügikastile sõrmejälgi. Prügikasti saab hõlpsalt tühjendada, võttes välja tugevast plastist valmistatud sisemise jäätmemahuti. Sisemisel mahutil on ..
14.00€ 20.00€ Maksudeta: 14.00€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo PARMA 6L
Disain RIPOSO Trash Can PARMA 6 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi. Tugevast plastikust sisemise jäätmemahuti eemaldamisel saate prügikasti sisu hõlpsalt tühjendada. Mugav..
25.20€ 36.00€ Maksudeta: 25.20€
-30%
Prügikast Riposo RIMINI 6L
Disain RIPOSO Trash Can Rimini 6 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi. Tugevast plastikust sisemise jäätmemahuti eemaldamisel saate prügikasti sisu hõlpsalt tühjendada. Muga..
25.20€ 36.00€ Maksudeta: 25.20€
-30%
Prügikast Riposo SALERNO 6L
Unikaalne RIPOSO bin Salerno 6 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi. Tugevast plastikust sisemise jäätmemahuti eemaldamisel saate prügikasti sisu hõlpsalt tühjendada. Muga..
25.20€ 36.00€ Maksudeta: 25.20€
-30%
UUDIS!
0.00€
RIPOSO Automaatne prügikast Bari, 9 l
Ainulaadselt disainitud,RIPOSO nuti-prügikast, 9 L Prügikast avaneb kerge käeviipe peale selle kohal. Prügikasti ei ole vaja üldse puudutada. Välispind on kaetud mati kattega, seega ei jää prügikastile sõrmejälgi. Prügikasti saab tühjendada ja selle sisu sortida, võttes hõlpsalt välja tugevast plastist valmistatud sisemise jäätmemahuti.    Kuidas see toimib?  Kaane eesmisse ossa sisseehitatud infrapunakiirguse sensor fikseerib liigutuse. Prügikasti mehhanism avab automaatselt kaane, mis sulgub hetke möödudes. Kaane sisse on integreeritud patareid, tänu millele ei ole elektritoidet vaja.  Automaatmehhanismi saab nupuvajutusega sisse ja välja lülitada. Sensor reageerib 15 cm kau..
79.80€ 114.00€ Maksudeta: 79.80€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo PARMA 12L
Disain RIPOSO Trash Can PARMA 12 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi. Tugevast plastikust sisemise jäätmemahuti eemaldamisel saate prügikasti sisu hõlpsalt tühjendada. Muga..
34.30€ 49.00€ Maksudeta: 34.30€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo RIMINI 12L
Disain RIPOSO Trash Can Rimini 12 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi. Tugevast plastikust sisemise jäätmemahuti eemaldamisel saate prügikasti sisu hõlpsalt tühjendada. Mug..
34.30€ 49.00€ Maksudeta: 34.30€
-30%
Prügikast Riposo SALERNO 12L
Unikaalne RIPOSO bin Salerno 12 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi. Tugevast plastikust sisemise jäätmemahuti eemaldamisel saate prügikasti sisu hõlpsalt tühjendada. Mugav..
34.30€ 49.00€ Maksudeta: 34.30€
-30%
UUDIS!
RIPOSO Automaatne/sensoorne prügikast Ravena, 16 L
Tugevast plastist kõrgekvaliteedilised prügikastid on nüüdsest mitte ainult funktsionaalsed ja stiilse disainiga, vaid ka nutikad! Selle mudeli prügikast on võrratu lahendus kontorisse või õppeasutusse nii selle piisavalt suure mahutavuse kui ka integreeritud automaatse kaaneavamissüsteemi pärast, mis tagab, et inimestel ei ole vaja kasti pinna vastu puutuda. Kuidas see toimib?  Kaane eesmisse ossa sisseehitatud infrapunakiirguse sensor fikseerib liigutuse. Prügikasti mehhanism avab automaatselt kaane, mis sulgub hetke möödudes.  Kaane sisse on integreeritud patareid, tänu millele ei ole elektritoidet vaja. Automaatmehhanismi saab nupuvajutusega sisse ja välja lülitada. Sensor..
28.00€ 40.00€ Maksudeta: 28.00€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo PARMA 20L
Disain RIPOSO Trash Can PARMA 20 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmej..
56.00€ 80.00€ Maksudeta: 56.00€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo RIMINI 20L
Disain RIPOSO Trash Can Rimini 20 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi. Tugevast plastikust sisemise jäätmemahuti eemaldamisel saate prügikasti sisu hõlpsalt tühjendada. Mug..
56.00€ 80.00€ Maksudeta: 56.00€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo SALERNO 20 L
Unikaalne RIPOSO bin Salerno 20 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi. Tugevast plastikust sisemise jäätmemahuti eemaldamisel saate prügikasti sisu hõlpsalt tühjendada. Mugav..
56.00€ 80.00€ Maksudeta: 56.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)