Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Imagem

Treeningupallid

TOOTE FILTER
UUDIS!
Massaažipall
Kõva massaažipall, mis sobib hästi lihaste lõdvestamiseks, pinge maandamiseks. Massaažipall aitab parandada käte ja jalgade liikuvust ja verevarustust.   TEHNILISED ANDMED: Pall on valmistatud ökoloogilisest PVC-materjalist, milles ei ole ftalaate, mürgiseid aineid ega raskemetalle. Võimalikud palli suurused: 5 cm, 6 cm, 7 cm, 8 cm, 9 cm ja 10 cm. Palli vastupanu saab reguleerida pumba abil (pump ei ole kaasas). Universaalne: sobib massaažiks, taastusraviks ja stressi vähendamiseks. Mõju: parandab vereringet, stimuleerib retseptoreid, masseerib lihaseid.   *Toote värv sõltub l..
4.00€ Maksudeta: 4.00€
UUDIS!
Geel-trenažöör
See on valmistatud kõrgeima kvaliteediga termoplastilisest kummist Suurus: läbimõõt 5 cm. Võib pesta ja uuesti kasutada Higi-, seebi- ja veekindel Vastab rangetele meditsiinilistele ja hügieeninõuetele   Rakendus: Taastusravi pall "tarretis" harjutuste jaoks, mis tugevdavad käte ja käsivarre lihaseid. See parandab osavust ja motoorseid oskusi. Selle kasutamisel on stressivastane ja rahustav toime.    Valida on kolme erineva kõvaduse vahel: Kollane – pehme Oranž - keskmine kõvadus Sinine - lahe     ..
8.22€ Maksudeta: 8.22€
UUDIS!
Massaažipall, 20 cm
Massaažipalli pinnal on tömbid mummud, mis aitavad intensiivselt masseerida nahaaluseid kihte ja stimuleerida seeläbi vereringet. PVC materjalist täispumbatav pall sobib kasutamiseks taastusravis ja sellega on võimalik sooritada mitmesuguseid harjutusi lihaste tugevdamiseks ning kehahoiaku parandamiseks.   TEHNILISED ANDMED: Pall on valmistatud kvaliteetsest, ökoloogilisest ja läbipaistvast PVC-materjalist, milles ei ole ftalaate, mürgiseid aineid ega raskemetalle. Universaalne: sobib võimlemiseks, taastusraviks, massaažiks või lihtsalt lastele mängimiseks. Diameeter: 20 cm. Maksimaalne kasutaja k..
11.00€ Maksudeta: 11.00€
UUDIS!
Massaažirull
Pehmete piikidega rull masseerib meeldivalt. Massaaži ajal paraneb vereringe, pinges lihased lõdvestuvad ja refleksogeensed punktid aktiveeruvad jala masseerimisega. Massaaž aitab lihastel pärast füüsilist pingutust (sport, jõumahukas töö) lõõgastuda, paranenud vereringega varustatakse lihaseid paremini toitainete ja hapnikuga ning ainevahetuse saadused eemaldatakse koest kiiremini, mis väldib tugevat lihasvalu ja lihaspinget. Jala masseerimisel mõjutavad refleksogeensed punktid, mille tagajärjel stimuleeritakse siseorganite aktiivsust. Rull sobib erinevate lihasgruppide masseerimiseks.   Kasutatakse kogu keha massaažiks, refleksoloogiaks. 7 cm läbimõõduga, 15 cm pikk. Erine..
8.22€ Maksudeta: 8.22€
UUDIS!
Tupeļa bumba
Mõõdukoolituse ja taastusravi pall treeninguteks, et parandada füüsilist seisundit ja liikumise koordineerimist, isomeetrilisteks harjutusteks, mida kasutatakse lihaste atroofia neutraliseerimiseks, immobiliseeritud kehaosade lihaste aktiivsuse toetamiseks (vigastuste ja murdude korral) ning lihaste kasvu ja jõu taastamiseks. Sobib suurepäraselt neile, kes soovivad treenida heas füüsilises vormis. Palli kõvadust saab reguleerida vastavalt vajadusele. Sellesse on integreeritud auk mugavaks palli täispuhumiseks või tühjendamiseks. See pall sobib ka lastele mängimiseks.   TEHNILISED ANDMED: Valmistatud kõrgekvaliteedilisest, ökoloogilisest PVC-materjalist, mi..
7.50€ Maksudeta: 7.50€
UUDIS!
Tupeļa bumba
Mõõdukoolituse ja taastusravi pall treeninguteks, et parandada füüsilist seisundit ja liikumise koordineerimist, isomeetrilisteks harjutusteks, mida kasutatakse lihaste atroofia neutraliseerimiseks, immobiliseeritud kehaosade lihaste aktiivsuse toetamiseks (vigastuste ja murdude korral) ning lihaste kasvu ja jõu taastamiseks. Sobib suurepäraselt neile, kes soovivad treenida heas füüsilises vormis. Palli kõvadust saab reguleerida vastavalt vajadusele. Sellesse on integreeritud auk mugavaks palli täispuhumiseks või tühjendamiseks. See pall sobib ka lastele mängimiseks.   TEHNILISED ANDMED: Arendab koordinatsiooni, tasakaalu ja õiget kehahoidu. Tugevdab se..
29.50€ Maksudeta: 29.50€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)