Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Imagem

Madratsid lamatiste vastu

TOOTE FILTER
0.00€
Pragude vältimise madrats koos kompressoriga kuni 135 kg
Dünaamiline madrats on mõeldud pragude ennetamiseks ja juba olemasolevate pragude raviks. See on loodud mitteaktiivsetele või täielikult lamavatele patsientidele, kellel on rasked traumad või haigused.   Soovitatav on lamavatele, halvatud patsientidele ja neile, kellel on pragude tekke oht. See koosneb 130 kambrist. Õhk tsirkuleerub muutuva tsükli abil, samal ajal kui pidevalt muutuv rõhk stimuleerib naha pinda ja soodustab paremat vereringet suurenenud ohu piirkondades. See vähendab survet kohtades, kus võivad tekkida pragud, ja vähendab naha kahjustuste võimalust. Õhukompressori abil, käe..
109.00€ Maksudeta: 109.00€
UUDIS!
0.00€
Madrats voodikohtadest 10 cm (kaitsekattega)
Vahtmadrats lamatiste ennetamiseks Madrats on valmistatud suure tihedusega ja elastsusega vahtkummist, mis on mõeldud lamatiste ennetamiseks, nikerdatud profiiliga, jagatud pea, jalgade ja torso sektsioonideks.   Erilise konstruktsiooniga madrats vähendab tõhusalt surve kudele ja stabiliseerib kehaasendit. 3-tsooniline profiil: "kirjud" ala pea ja jalgade all, pikad rullid vaagna all. Pea on kõrgemal kui jalad. Parandab õhuringlust ja hoiab naha kuivana. Mõeldud inimestele, kes veedavad suurema osa päevast lamavas asendis väikese survehaavade riskiga.   KAANE OMADUSED: Kate on valmistatud spetsiaalsest meditsiinilisest kangast, mis katab madratsi igast küljest. Kangas..
199.00€ Maksudeta: 199.00€
UUDIS!
0.00€
Madrats voodikohtadest 12 cm, Kuuba (kaitsekattega)
Vahtmadrats lamatiste ennetamiseks Madrats on valmistatud suure tihedusega ja elastsusega vahtkummist (HR35), mis on mõeldud lamatiste ennetamiseks, nikerdatud "kuubiku" profiiliga, jagatud pea, jalgade ja torso sektsioonideks.   Madrats on mõeldud kasutamiseks patsientidele, kellel on keskmine risk lamatiste tekkeks. Madrats koosneb kahest kihist. Stabiilsust tagav alumine kiht on valmistatud ülielastsest ja tihedast vahtmaterjalist. Pealmiseks kihiks on mäluefektiga vahtmaterjal, mis kohandub kasutaja kehaga ja tagab surve ühtlase jaotumise. Kogu madrats on kaetud spetsiaalse meditsiinilise kangaga. Soovitatav on paigutada madrats tugevale ja õhk..
249.00€ Maksudeta: 249.00€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)