Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Imagem

Madratsid

TOOTE FILTER
-30%
0.00€
Madrats RIPOSO VERONA paksus 20 cm
     Kahepoolne - keskmise jäikusega, mõlemal pool on tugev vahtpolüuretaan. Madratsi valmistamisel on kasutatud 7-tsoonilist Pocket vedrusüsteemi, mis lisab mugavust ega ei anna edasi kõrval magava partneri liigutusi. Kohandub suurepäraselt iga keha anatoomiaga ja jaotab lamava inimese massi ühtlaselt. Iga vedru asub eraldi tekstiilikotikeses, mis lisab mugavust ega ei anna edasi kõrval magava partneri liigutusi. Kõrgus - 20 cm. Eriti hästi õhku läbilaskev, soovitatav higistamisprobleemidega inimestele. Allergiavastast, ei paljune allergiat tekitavad tolmulestad ning tänu sellele saate magamise ajal paremini ja kergemini hingata. Madratsikattel on tõmblukk ja tu..
215.60€ 308.00€ Maksudeta: 215.60€
-30%
0.00€
Madrats RIPOSO ROYAL paksus 28 cm
     LUKSUSLIK MADRATS RIPOSO ROYAL KOHANDUB IDEAALSELT KEHA VORMIDEGA JA PAKUB ÜLIMAT MUGAVUST! Elegantse ja ainulaadse disainiga madrats. Mugav kasutada igal aastaajal. Madratsil on täiendavaks mugavuseks kattemadrats, et tunneksite end lamades mõnusalt justkui pilve peal. Mugavus-kattemadratsi baas koosneb inimese keha anatoomiliste piirkondade järgi asetsevate vertikaalsete õhutuskanalitega lateksist. See on 7 anatoomilise tsooniga ortopeediline madrats, mis jaotab kehamassi ühtlaselt laiali. Tänu nendele omadustele ärkate hommikul erksa ja puhanuna. Madratsi alus koosneb taskutüüpi vedruplokist, mis tagab veel parema kohandumise teie individuaalse kehakujuga ja..
346.50€ 495.00€ Maksudeta: 346.50€
kuni -30%
0.00€
Madrats RIPOSO Ortopedical 23 cm
       UUS RIPOSO ORTOPEEDILINE MADRATS - inimestele, kes hindavad kõvemat magamisalust - suurepärane kohanemine kehakujuga ja erakordne mugavus!  UUS RIPOSO ORTOPEEDILINE MADRATS - inimestele, kes hindavad kõvemat magamisalust - suurepärane kohanemine kehakujuga ja erakordne mugavus!   See on ortopeediline madrats, mis on täiuslikult kohandatud Teie keha järgi. Alus koosneb  7 tsoonist, vastupidavatest Pocket-vedrudest. Iga vedru on mähitud tekstiilikotti, reageerib individuaalselt ning kohaneb keha kuju ja kehakaaluga, jaotades seljavalude vältimiseks keha asendit lamades õigesti. Taskuvedruplokk ei edasta magava partneri liigutusi. Madrats on kahepoolne, ük..
261.80€ 374.00€ Maksudeta: 261.80€
-30%
0.00€
Madrats RIPOSO COMFORT paksus 26 cm
      TUNNUSTATUD MUGAVUSEGA RIPOSO COMFORT MADRATS!   Sisseehitatud 7-tsooniline Pocket vedrude süsteem, mis pakub mugavust ja magamispartneri liigutused ei kandu edasi. Viskoosi elastne materjal jaotab kehakaalu ühtlaselt ja vähendab selja-, õla- ja puusavalu. Kahepoolne madrats. Üks pool - keskmise kõvadusega, 3 cm kihiga viskoelastse ja 2 cm kõrgtihedusega (HR) vahtpolüuretaanmaterjalist, teine pool - kõva 4 cm kihiga tugevast (HD) vahtpolüuretaanist. Kõrgus umbes 26 cm. Luksuslik, eriti õrn Memory materjaliga kate annab teile lamades erilise tunde. Kate tugevdatud servadega, küljel käepidemed, tõmblukuga eemaldatav kate, antibakteriaalne. Keskmise kõvadu..
321.30€ 459.00€ Maksudeta: 321.30€
kuni -30%
0.00€
Madrats RIPOSO MILANO paksus 16 cm
       Mugav ja vastupidav RIPOSO MILANO madrats tagab Teile kvaliteetse une ja puhkuse. RIPOSO madratsid vastavad ortopeedilistele ning anatooministele madratsitele esitatavatele nõuetele. RIPOSO madrats jaotab kehakaalu ühtlaselt. Kahepoolne, keskmise kõvadusega. Mõlemal pool on tugev vahtpolüuretaan. Kõrgus – 16 cm. Laseb hästi õhku läbi. Soovitatav higistamisprobleemidega inimestele. Ei paljune allergiat tekitavad tolmulestad ning tänu sellele saate magamise ajal paremini ja kergemini hingata. Ühelt poolt tepitud pehme ja kohev madratsikate. Madratsi alaosa eriline pealispind tagab stabiilsuse ja takistab libisemast. Pideva õhuringluse madratsi sees ta..
155.40€ 222.00€ Maksudeta: 155.40€
-30%
0.00€
Madrats RIPOSO ROMA paksus 20 cm
      Riposo Roma madrats on täiuslik valik paaridele, kellel on erinevad vajadused. 4 erinevat kõvadustaset ühes madratsis! Valige meelepärane kõvadus ja tugi ning nautige ideaalset puhkeaega! 7 anatoomilist mugavustsooni, et teie keha oleks õigesti toestatud ja saaks magades lõdvestuda. Aluse profileeritud pealispind tagab veel täiuslikuma kohandumise ja parema õhuringluse. Madratsi põhi on ümber keeratav. 4 kõvadustaset. Valige endale sobivaim kõvadustase. Madratsi alus koosneb kahest eri keskkihist*, tänu millele saate partneriga valida kummalegi sobiva kõvadustaseme. Madratsi üks pool on pehmem. Sellel on viskoelastse materjali Memory profileeritud kiht, m..
301.70€ 431.00€ Maksudeta: 301.70€
kuni -30%
0.00€
Madrats RIPOSO MEMORY SILVER paksus 18 cm
          TOOGE MUGAVUS OMA MAGAMISTUPPA!   RIPOSO Memory Silver madratsid on eriti mugavad ja komfortsed. 4 cm paksune elastne viskoosmaterjal kohandub täiuslikult kehaga ning magamise ajal on selg ja lülisammas alati õiges asendis. Alumine 13 cm paksune vahtpolüuretaanist kiht pakub kehale tugevat tuge. Kahepoolne madrats. Ühel pool on keskmise jäikusega paksune elastne viskoosmaterjalist kiht, teisel pool – kõvem paksune jäigast vahtpolüuretaanist kiht. Veelgi parema õhuringluse tagavad spetsiaalsed madratsi aluses olevad kanalid! Pideva õhuringluse madratsi sees tagab madratsi servade asuv uue põlvkonna 3D kangas. Kõrgus – 18 cm. Eriti pehme ..
228.90€ 327.00€ Maksudeta: 228.90€
kuni -30%
0.00€
Madrats RIPOSO BOLONIJA BABY paksus 10 cm
RIPOSO BOLONIJA BABY MADRATS TAGAB LAPSELE MAGUSA JA TURVALISE UNE RIPOSO BOLONIJA BABY madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge. Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi alus on valmistatud tugevast vahtpolüuretaanist. Selles olevad õhukanalid tagavad madratsi sees pideva õhuringluse. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik Tencel-kiust kate ei ärrita nahka ning imab niiskuse ja juhib selle välja, tänu millele laps ei higista. Madratsikatet võib pesta. Kõigis neljas servas on katte mugavaks eemaldamiseks tõmblukk. Kõrgus - 10 cm. ..
99.40€ 142.00€ Maksudeta: 99.40€
-30%
0.00€
Madrats RIPOSO BOLONIJA paksus 10 cm
    RIPOSO BOLONIJA madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge.  Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi alus on valmistatud tugevast vahtpolüuretaanist. Selles olevad õhukanalid tagavad madratsi sees pideva õhuringluse. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik Tencel-kiust kate ei ärrita nahka ning imab niiskuse ja juhib selle välja, tänu millele laps ei higista. Madratsikatet võib pesta. Kõigis neljas servas on katte mugavaks eemaldamiseks tõmblukk. Kõrgus - 10 cm. Eriti hästi õhku läbilaskev. Ei paljune allergiat tekitavad ..
147.70€ 211.00€ Maksudeta: 147.70€
-35%
0.00€
Väike madrats 9 cm paks kott-tool
  Väike madrats, kott-tool ja väike laud - see kõik on üks väike madrats! See on ambitsioonikas multifunktsionaalne disain, universaalsus ja komfort!    Praktiline kasutamiseks kõikjal: rannas, basseini ääres, terrassil, kodus, rõdul, lastetoas, laagris, kontoris või reisil. See on eriti kasulik, kui külalised saabuvad, kui neil on vaja leida koht, kus istuda või lamada. Asendamatu ka pikkadel õhtutel, kui soovite end raamatut lugedes mugavalt sisse seada või lihtsalt päikeseloojangule kaasa elada! Ideaalne telkimiseks, telgis magamiseks, rannas või basseini ääres lõõgastumiseks, kuna madratsit saab kasutada õues. Suurepärane lahendus veeta suvi lõbusalt ja mugavalt!   ..
83.85€ 129.00€ Maksudeta: 83.85€
-35%
0.00€
Väike madrats 9 cm paks kott-tool
 Väike madrats, kott-tool ja väike laud - see kõik on üks väike madrats! See on ambitsioonikas multifunktsionaalne disain, universaalsus ja komfort!     Praktiline kasutamiseks kõikjal: rannas, basseini ääres, terrassil, kodus, rõdul, lastetoas, laagris, kontoris või reisil. See on eriti kasulik, kui külalised saabuvad, kui neil on vaja leida koht, kus istuda või lamada. Asendamatu ka pikkadel õhtutel, kui soovite end raamatut lugedes mugavalt sisse seada või lihtsalt päikeseloojangule kaasa elada! Ideaalne telkimiseks, telgis magamiseks, rannas või basseini ääres lõõgastumiseks, kuna madratsit saab kasutada õues. Suurepärane lahendus veeta suvi lõbusalt ja mugavalt!     ..
83.85€ 129.00€ Maksudeta: 83.85€
-35%
0.00€
Väike madrats  9 cm paks kott-tool
  Väike madrats, kott-tool ja väike laud - see kõik on üks väike madrats! See on ambitsioonikas multifunktsionaalne disain, universaalsus ja komfort!    Praktiline kasutamiseks kõikjal: rannas, basseini ääres, terrassil, kodus, rõdul, lastetoas, laagris, kontoris või reisil. See on eriti kasulik, kui külalised saabuvad, kui neil on vaja leida koht, kus istuda või lamada. Asendamatu ka pikkadel õhtutel, kui soovite end raamatut lugedes mugavalt sisse seada või lihtsalt päikeseloojangule kaasa elada! Ideaalne telkimiseks, telgis magamiseks, rannas või basseini ääres lõõgastumiseks, kuna madratsit saab kasutada õues. Suurepärane lahendus veeta suvi lõbusalt ja mugavalt!   ..
83.85€ 129.00€ Maksudeta: 83.85€
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)