Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Imagem

Vannituba tähendab

TOOTE FILTER
UUDIS!
0.00€
WC-poti kõrgendus, kaanega 15 cm
Kvaliteetsest plastikust valmistatud kaanega WC-poti kõrgendus suurendab istumiskõrgust 15 cm võrra. Sobib enamikele istmetele. Kergesti puhastatav pind on vastupidav löökidele ja desinfitseerivatele vahenditele. Istmega kaasas kinnitusvahendid, tänu millele on paigaldus eriti lihtne.   TEHNILISED ANDMED: Valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast plastikust. Külgedel on kaks riivi, mille abil saate võimendi hõlpsalt tualetile kinnitada. Kampaania mõõdud: laius 36,5 cm; pikkus 40 cm; ava laius 20,5 cm; ava pikkus 26 cm; kõrgus 15 cm. Maksimaalne kasutaja kaal: 180 kg. ..
69.00€ Maksudeta: 69.00€
UUDIS!
Ümmargune dušitool - pööratav, 33 cm 201A
Ümar vannitool on abiks neile, kes liiguvad raskustega või tunnevad kiiresti jalgade valu pikast seismisest. Tool pakub mugavust ja lihtsustab igapäevaseid rituaale. Vannitool kinnitub kindlalt põrandale, tagades seeläbi seadme stabiilsuse ja ohutuse suplemise ajal. Tooli kõrgust saab reguleerida, et iga kasutaja tunneks end mugavalt.   TEHNILISED ANDMED: Tooli raam on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. Istumisosa on plastikust, kaetud libisemisvastase kummiga. Istumisosa on 360° pööratav. Tooli jalgade alumine osa on varustatud tiheda kummiga, et see ei libiseks pindadel. Kõrgust saab reguleerida vastavalt vajaduse..
59.00€ Maksudeta: 59.00€
UUDIS!
Ümmargune dušitool, 33 cm, 201
Kompaktne tool, mida saab paigutada isegi väikesesse duširuumi või vannituppa. Reguleeritav kõrgus, raam on valmistatud alumiiniumist ja seetõttu väga kerge.   TEHNILISED ANDMED: Istme laius, cm - 33 Kõrgus, cm - 38-56 Kaal, kg - 1,5 Maksimaalne kasutaja kaal, kg - 110 ..
43.00€ Maksudeta: 43.00€
UUDIS!
Bason kaanega
Basoni abil on füsioloogiliste vajaduste eest lamavas asendis lihtsam hoolitseda. Mõeldud lastele ja täiskasvanutele. Seda saab pesta, autoklaavida ja desinfitseerida. See sobib ideaalselt kasutamiseks tervishoiuosakondades ja kodus kasutamiseks. Selle basseini jaoks saab kasutada ühekordselt kasutatavaid tselluloosikasette, et vähendada nakkuse võimalikku levikut.   Kaldus on ovaalne kujuline fagott. Väljaheidete kogumiseks. Valmistatud polüpropüleenist. Sirge käepidemega. Süvendiga, mis kaitseb paremini lisandite voolu eest. Kaanega. Steriliseerimine võib toimuda külmas, termiliselt kuivas õhus temperatuuril 130 °C ja kokkusurutud auru atmosfääris autoklaavis temperatuur..
10.80€ Maksudeta: 10.80€
UUDIS!
Uriinipudel meestele 1,2 l
Uriinipudel on mõeldud kasutamiseks meestele. Lihtne kasutada ja hooldada. Uriinipudelil on mugavamaks kasutamiseks käepide.  Math - 1,2 l.        ..
6.00€ Maksudeta: 6.00€
UUDIS!
Uriinipudel naistele, 600 ml
Uriinipudel on mõeldud kasutamiseks naistele. Lihtne kasutada ja hooldada. Uriinipudelil on mugavamaks kasutamiseks käepide.  Math - 600 ml.        ..
7.00€ Maksudeta: 7.00€
UUDIS!
Vannilaud (lidz 160 kg)
Meeldiva ja mugava disainiga ning funktsionaalne vannilaud. Vannilaud võimaldab inimesel turvaliselt liikuda vanni ja sealt välja. Libisemisvastased kinnitused muudavad vannilaua kasutamise turvaliseks.   TEHNILISED ANDMED: Valmistatud vastupidavast ja libisemiskindlast plastist. Spetsiaalsete aukudega vee äravooluks. Tal on mugav nupp hoidmiseks. Plaadi mõõtmed: 70x30 cm. Kõrgus: 5 cm. Laua kaal: 2,7 kg. Maksimaalne kasutaja kaal: 160 kg.      ..
59.00€ Maksudeta: 59.00€
UUDIS!
0.00€
Foliuvoed azjōbā (lōngi 120 kilo)
Ratasteta kokkupandav tualetttool  Hall, klassikalises stiilis ratasteta tualetttool on praktiline ja turvaline võimalus inimestele, kellel on raskusi liikumisega või juhtudel, kui puudub võimalus kasutada tavalist tualetti.  Kokkupandavat WC-tooli saab kasutada nii patsiendi voodi lähedal kui ka vannitoas. Toimib kaasaskantava tualetina. WC-tooli on lihtne puhastada. Pärast kopa eemaldamist toimib tool ka tualettruumina, võimaldades kasutajal istuda kõrgemal, mis muudab hiljem üles tõusmise palju lihtsamaks. Kaasaskantava tualeti funktsioon Iseseisvumise komplekt Sellel on libisemise vältimiseks kummikorgid Meditsiiniline kasutamine: tualetttool toimib kaasaskantava tualetina...
85.00€ Maksudeta: 85.00€
UUDIS!
Hügieeniset istme katted tualettpotile
Ühekordse kasutusega CareBag® tõmbekoti kasutatakse koos tualettpottidega. Sisend neelab vedelikku, neutraliseerides ebameeldiva lõhna. Vedeliku neelava padja abil muutub vedelik mõne minutiga geeliks, vähendades nakkuse leviku riski. Katteid on lihtne kasutada ja utiliseerida - peate lihtsalt tõmbama sisendi rullist lahti, laiendama selle ja paigaldama ööpotti, tagades, et neelav pad katab ühtlaselt ööpoti põhja. Pärast tualettpoti kasutamist oodake 1-2 minutit, kuni kogu vedelik (maksimaalne neeldumisvõime 600 ml) muutub geeliks, seejärel tõmmake koti tõmbamise nööride abil tihedalt kinni ja utiliseerige seda nagu mähkmeid. Katted on ühekordseks kasutamiseks.   ..
24.00€ Maksudeta: 24.00€
UUDIS!
0.00€
Kokkupandav tualetttool (kuni 136 kg), 101
Ratasteta kokkupandav tualetttool Hall, klassikalises stiilis ratasteta tualetttool on praktiline ja turvaline võimalus inimestele, kellel on raskusi liikumisega või juhtudel, kui puudub võimalus kasutada tavalist tualetti. Stabiilne tool, mis kaalub 6 kg, on kohandatud kasutajale kuni 136 kg. Raam on valmistatud metalltorudest. Istumisosa on plastikust suletud kujuga väljalõikega. Reguleeritav tooli kõrgus. Suureks eeliseks on see, et see tool paindub kergesti, nii et see ei võta palju lisaruumi.   *Tooli komplekt sisaldab: kaetud on 7-liitrine ööd, mis asetatakse tagant spetsiaalsetele sulgudele, samu..
85.00€ Maksudeta: 85.00€
UUDIS!
Käetugi seinale
Käetugi seinale võib paigaldada vannituppa, tualetti või kusiganes on vaja täiendavat tuge. Saab kasutada duši all, vannis, vannitubades ja muudes niisketes ruumides kodus ja haiglates. Käetoe toru on värvitud roostevabast terasest. Komplektis on kruuvid. ..
17.00€ Maksudeta: 17.00€
UUDIS!
Käetugi seinale
Metallist seina kinnitus. Sobib igat tüüpi vannitubadele või tualettruumidele. Kinnitus aitab ohutult vannist sisse või välja minna. Saadaval erinevad suurused. ..
17.00€ Maksudeta: 17.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 26 tootest (3 lehekülge)