Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Imagem

ÕENDUSABI ASUTUSED

TOOTE FILTER
0.00€
Pragude vältimise madrats koos kompressoriga kuni 135 kg
Dünaamiline madrats on mõeldud pragude ennetamiseks ja juba olemasolevate pragude raviks. See on loodud mitteaktiivsetele või täielikult lamavatele patsientidele, kellel on rasked traumad või haigused.   Soovitatav on lamavatele, halvatud patsientidele ja neile, kellel on pragude tekke oht. See koosneb 130 kambrist. Õhk tsirkuleerub muutuva tsükli abil, samal ajal kui pidevalt muutuv rõhk stimuleerib naha pinda ja soodustab paremat vereringet suurenenud ohu piirkondades. See vähendab survet kohtades, kus võivad tekkida pragud, ja vähendab naha kahjustuste võimalust. Õhukompressori abil, käe..
109.00€ Maksudeta: 109.00€
UUDIS!
0.00€
WC-poti kõrgendus, kaanega 15 cm
Kvaliteetsest plastikust valmistatud kaanega WC-poti kõrgendus suurendab istumiskõrgust 15 cm võrra. Sobib enamikele istmetele. Kergesti puhastatav pind on vastupidav löökidele ja desinfitseerivatele vahenditele. Istmega kaasas kinnitusvahendid, tänu millele on paigaldus eriti lihtne.   TEHNILISED ANDMED: Valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast plastikust. Külgedel on kaks riivi, mille abil saate võimendi hõlpsalt tualetile kinnitada. Kampaania mõõdud: laius 36,5 cm; pikkus 40 cm; ava laius 20,5 cm; ava pikkus 26 cm; kõrgus 15 cm. Maksimaalne kasutaja kaal: 180 kg. ..
69.00€ Maksudeta: 69.00€
UUDIS!
0.00€
Madrats voodikohtadest 10 cm (kaitsekattega)
Vahtmadrats lamatiste ennetamiseks Madrats on valmistatud suure tihedusega ja elastsusega vahtkummist, mis on mõeldud lamatiste ennetamiseks, nikerdatud profiiliga, jagatud pea, jalgade ja torso sektsioonideks.   Erilise konstruktsiooniga madrats vähendab tõhusalt surve kudele ja stabiliseerib kehaasendit. 3-tsooniline profiil: "kirjud" ala pea ja jalgade all, pikad rullid vaagna all. Pea on kõrgemal kui jalad. Parandab õhuringlust ja hoiab naha kuivana. Mõeldud inimestele, kes veedavad suurema osa päevast lamavas asendis väikese survehaavade riskiga.   KAANE OMADUSED: Kate on valmistatud spetsiaalsest meditsiinilisest kangast, mis katab madratsi igast küljest. Kangas..
199.00€ Maksudeta: 199.00€
UUDIS!
0.00€
Madrats voodikohtadest 12 cm, Kuuba (kaitsekattega)
Vahtmadrats lamatiste ennetamiseks Madrats on valmistatud suure tihedusega ja elastsusega vahtkummist (HR35), mis on mõeldud lamatiste ennetamiseks, nikerdatud "kuubiku" profiiliga, jagatud pea, jalgade ja torso sektsioonideks.   Madrats on mõeldud kasutamiseks patsientidele, kellel on keskmine risk lamatiste tekkeks. Madrats koosneb kahest kihist. Stabiilsust tagav alumine kiht on valmistatud ülielastsest ja tihedast vahtmaterjalist. Pealmiseks kihiks on mäluefektiga vahtmaterjal, mis kohandub kasutaja kehaga ja tagab surve ühtlase jaotumise. Kogu madrats on kaetud spetsiaalse meditsiinilise kangaga. Soovitatav on paigutada madrats tugevale ja õhk..
249.00€ Maksudeta: 249.00€
UUDIS!
Ümmargune dušitool - pööratav, 33 cm 201A
Ümar vannitool on abiks neile, kes liiguvad raskustega või tunnevad kiiresti jalgade valu pikast seismisest. Tool pakub mugavust ja lihtsustab igapäevaseid rituaale. Vannitool kinnitub kindlalt põrandale, tagades seeläbi seadme stabiilsuse ja ohutuse suplemise ajal. Tooli kõrgust saab reguleerida, et iga kasutaja tunneks end mugavalt.   TEHNILISED ANDMED: Tooli raam on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. Istumisosa on plastikust, kaetud libisemisvastase kummiga. Istumisosa on 360° pööratav. Tooli jalgade alumine osa on varustatud tiheda kummiga, et see ei libiseks pindadel. Kõrgust saab reguleerida vastavalt vajaduse..
59.00€ Maksudeta: 59.00€
UUDIS!
Ümmargune dušitool, 33 cm, 201
Kompaktne tool, mida saab paigutada isegi väikesesse duširuumi või vannituppa. Reguleeritav kõrgus, raam on valmistatud alumiiniumist ja seetõttu väga kerge.   TEHNILISED ANDMED: Istme laius, cm - 33 Kõrgus, cm - 38-56 Kaal, kg - 1,5 Maksimaalne kasutaja kaal, kg - 110 ..
43.00€ Maksudeta: 43.00€
UUDIS!
Bason kaanega
Basoni abil on füsioloogiliste vajaduste eest lamavas asendis lihtsam hoolitseda. Mõeldud lastele ja täiskasvanutele. Seda saab pesta, autoklaavida ja desinfitseerida. See sobib ideaalselt kasutamiseks tervishoiuosakondades ja kodus kasutamiseks. Selle basseini jaoks saab kasutada ühekordselt kasutatavaid tselluloosikasette, et vähendada nakkuse võimalikku levikut.   Kaldus on ovaalne kujuline fagott. Väljaheidete kogumiseks. Valmistatud polüpropüleenist. Sirge käepidemega. Süvendiga, mis kaitseb paremini lisandite voolu eest. Kaanega. Steriliseerimine võib toimuda külmas, termiliselt kuivas õhus temperatuuril 130 °C ja kokkusurutud auru atmosfääris autoklaavis temperatuur..
10.80€ Maksudeta: 10.80€
UUDIS!
Uriinipudel meestele 1,2 l
Uriinipudel on mõeldud kasutamiseks meestele. Lihtne kasutada ja hooldada. Uriinipudelil on mugavamaks kasutamiseks käepide.  Math - 1,2 l.        ..
6.00€ Maksudeta: 6.00€
UUDIS!
Uriinipudel naistele, 600 ml
Uriinipudel on mõeldud kasutamiseks naistele. Lihtne kasutada ja hooldada. Uriinipudelil on mugavamaks kasutamiseks käepide.  Math - 600 ml.        ..
7.00€ Maksudeta: 7.00€
UUDIS!
Vannilaud (lidz 160 kg)
Meeldiva ja mugava disainiga ning funktsionaalne vannilaud. Vannilaud võimaldab inimesel turvaliselt liikuda vanni ja sealt välja. Libisemisvastased kinnitused muudavad vannilaua kasutamise turvaliseks.   TEHNILISED ANDMED: Valmistatud vastupidavast ja libisemiskindlast plastist. Spetsiaalsete aukudega vee äravooluks. Tal on mugav nupp hoidmiseks. Plaadi mõõtmed: 70x30 cm. Kõrgus: 5 cm. Laua kaal: 2,7 kg. Maksimaalne kasutaja kaal: 160 kg.      ..
59.00€ Maksudeta: 59.00€
UUDIS!
0.00€
Foliuvoed azjōbā (lōngi 120 kilo)
Ratasteta kokkupandav tualetttool  Hall, klassikalises stiilis ratasteta tualetttool on praktiline ja turvaline võimalus inimestele, kellel on raskusi liikumisega või juhtudel, kui puudub võimalus kasutada tavalist tualetti.  Kokkupandavat WC-tooli saab kasutada nii patsiendi voodi lähedal kui ka vannitoas. Toimib kaasaskantava tualetina. WC-tooli on lihtne puhastada. Pärast kopa eemaldamist toimib tool ka tualettruumina, võimaldades kasutajal istuda kõrgemal, mis muudab hiljem üles tõusmise palju lihtsamaks. Kaasaskantava tualeti funktsioon Iseseisvumise komplekt Sellel on libisemise vältimiseks kummikorgid Meditsiiniline kasutamine: tualetttool toimib kaasaskantava tualetina...
85.00€ Maksudeta: 85.00€
UUDIS!
Hügieeniset istme katted tualettpotile
Ühekordse kasutusega CareBag® tõmbekoti kasutatakse koos tualettpottidega. Sisend neelab vedelikku, neutraliseerides ebameeldiva lõhna. Vedeliku neelava padja abil muutub vedelik mõne minutiga geeliks, vähendades nakkuse leviku riski. Katteid on lihtne kasutada ja utiliseerida - peate lihtsalt tõmbama sisendi rullist lahti, laiendama selle ja paigaldama ööpotti, tagades, et neelav pad katab ühtlaselt ööpoti põhja. Pärast tualettpoti kasutamist oodake 1-2 minutit, kuni kogu vedelik (maksimaalne neeldumisvõime 600 ml) muutub geeliks, seejärel tõmmake koti tõmbamise nööride abil tihedalt kinni ja utiliseerige seda nagu mähkmeid. Katted on ühekordseks kasutamiseks.   ..
24.00€ Maksudeta: 24.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 35 tootest (3 lehekülge)