Imagem

MOPP

TOOTE FILTER
-50%
Riposo põrandapesuhari Easy Move Flat Mop
Mugavad puhastuslahendused RIPOSO Easy Move Flat Mop pesuluuadega   Klassikalise iseloomuga Easy Move Flat Mop pesuhari - mugav viis maja ideaalse puhtuse hoidmiseks.   Puhastamist hõlbustab oluliselt praktiline mikrokiudlapp, mis sobib igat tüüpi pindadele. Tugev ja vastupidav harja ehitus. Harjapea pöörleb 360°, mis muudab raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamise lihtsaks. Reguleeritava pikkusega teleskoopkäepide (95–125 cm) võimaldab jõuda kaugete või kõrgete pindade juurde.      Harja lihtsamaks haaramiseks ja puhastamise mugavuse tagamiseks on harja käepide polsterdatud.  Sõltuvalt puhastamisvajadustest võite kasutada lappi märja või kuivana.  Tolmu, lemmi..
10.50€ 21.00€ Maksudeta: 10.50€
-50%
Riposo põrandapesuhari Hands-Free Cleaning Mop
Praktiline puhastuslahus RIPOSO käed-vabad puhastus laimu põrandapesupesa ga puurimis-/pesemismehhanismiga   Uue tehnoloogiaga Hands-Free Cleaning Mop pesuharja kasutades puhastate maja kõik nurgad ilma määrdumata või märjaks minemata!    Spetsiaalne lapiga väänamis/pesemismehhanism harja käepidemel aitab harja kiiresti ja tõhusalt kuivatada või mustust pesta ilma käsi märjaks tegemata. Puhastamist hõlbustab oluliselt praktiline mikrokiudlapp, mis sobib igat tüüpi põrandate jaoks. Harja käepide on polsterdatud, et oleks mugavam harja haarata ja mugavam puhastada..
11.50€ 23.00€ Maksudeta: 11.50€
-50%
Lapi Hands-Free Cleaning Mop
Lapi RIPOSO Hands-Free Cleaning Mop Uue tehnoloogiaga Hands-Free Cleaning Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!   Mikrokiudlapi omadused: Ei jäta pesemisel põrandale triipe. Imab märksa rohkem vett kui tavaline kangas. Mikrokiudlapp eemaldab ühe korraga rohkem mustust ja tolmu kui tavapärased lapid (kuivad või niisked). Ei muutu topiliseks. Ei kriimusta isegi väga õrnu pindu. Kuivab kiiresti. Vastupidav, kestab kaua. Lappi suurus: 34×12 cm. Korduskasutatavat lappi võib pesta pesumasinas temperatuuril kuni 40 °C. Sobib põranda kuiv- ja märgpuhastuseks. Sobib igat tüüpi põranda plaatide: linoleumi, laminaadi, marmori, pui..
2.00€ 4.00€ Maksudeta: 2.00€
-30%
Lapi Smart Flat Mop
Lapi RIPOSO Smart Flat Mop Uue tehnoloogiaga Smart Flat Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!   Mikrokiudlapi omadused: Ei jäta pesemisel põrandale triipe. Imab märksa rohkem vett kui tavaline kangas. Mikrokiudlapp eemaldab ühe korraga rohkem mustust ja tolmu kui tavapärased lapid (kuivad või niisked). Ei muutu topiliseks. Ei kriimusta isegi väga õrnu pindu. Kuivab kiiresti. Vastupidav, kestab kaua. Lappi suurus: 33×12 cm. Korduskasutatavat lappi võib pesta pesumasinas temperatuuril kuni 40°C. Sobib põranda kuiv- ja märgpuhastuseks. Sobib igat tüüpi põranda plaatide: linoleumi, laminaadi, marmori, puidu puhastamiseks. ..
2.80€ 4.00€ Maksudeta: 2.80€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)