Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...
UUDIS!
Imetav voodi Allura II

Imetav voodi Allura II

Mudel: Allura II 100
1 490.00€ Maksudeta: 1 490.00€

või

KOHALE TOOMINE: 7-14tööpäeva jooksul.
Raskeveokite Alura II hooldusvoodi.

Voodi laius on 100 cm ja haige inimese kaal võib olla kuni 250 kg. See on bariaatrilise funktsionaalse voodi klassikaline mudel. Äärmiselt stabiilne tugeva konstruktsiooniga voodi, millel on suurem kandevõime ülekaalulistele inimestele. Laienenud voodi annab patsiendile rohkem mugavust.
Voodi lamamispinna kõrgus (36-80 cm), selja- ja reietugede nurgad on elektriliselt reguleeritud (täiendava Rastomati toe abil saab sääred käsitsi tõsta). Voodit juhib kaugjuhtimispult, mis võimaldab teil valitud funktsioone blokeerida. Pika juhtme tõttu on pulti mugav kasutada voodi igast küljest. Voodi madalaim asend tagab kasutaja ohutuse ja vähendab kukkumisvigastuste võimalust ning voodi kergesti reguleeritav kõrgus võimaldab õdedel valida seljale kõige ohutuma asendi. Mugav istumisasend voodis hõlbustab hingamist ja vähendab kopsude aspiratsiooni riski söögi ajal.

Voodiraam on valmistatud metallist, värvitud profiilidest. Lamav pind on metall, mis koosneb neljast osast, madratsi sulgudega.  Voodi otsad on valmistatud lamineeritud puitlaastplaadist. Kõik voodi puidust osad on pöögivärvilised. Kõik voodi pinnad on tunnistatud nahaga kokkupuuteks ohutuks. Voodil on neli tugevat ratast läbimõõduga 10 cm ja millel on individuaalsed pidurid, mis tagavad stabiilse fikseerimise. Peaplaadil on spetsiaalsed taskud tõstekäepideme sisestamiseks. Voodi komplekt sisaldab: langetatud, täispuidust külgpiirdeid voodi mõlemal küljel ja tõstekäepidet. Lihtne klõpsusüsteem – tagas kaitsepiirete tõstmise sekunditega!


Tootel on 24-kuuline garantii

 
 Kaal, kg   120
 Maksimaalne koormus, kg   250
 Välised mõõtmed, I x P cm   224 x 111
 Lamamispinna mõõtmed, I x P cm   200 x 90
 Kõrgus (cm) ja reguleerimismeetod   36-80cm elektriline
Seljatoe nurk ja reguleerimismeetod     0°- 70° elektriline
Jalgade painutamise nurk ja reguleerimismeetod   0°- 35° elektriline
Antitrendelenburgi positsioon, °   0°- 14°
Ratta läbimõõt (mm) ja pidurdusmeetod   100 mm isik  

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

    Halb           Hea